| Joky a întrebat:

Vine ziua mea si as vrea un telefon HTC Wildfire. Ce parere aveti de el?

Răspuns Câştigător
| peda73 a răspuns:

Sal! Am vazut raspunsurile pe care le-ai primit, eu te indrum sa te uiti pe www.telefonultau.eu unde vei vede totul despre telefon plus comentarii.

5 răspunsuri:
| winter a răspuns:

De care HTC? Wildfire simplu sau Wildfire s.parerea mea personala e ca are rezolutia adica zic de primul cam mica pentru ditamai ecranul care il are si o sa vezi diferenta.in rest totul este ok

| DANI_1590 a răspuns:

E destul de bun.
Poti sa iti iei si HTC desire sau incredible.

| claudiuclaus123 a răspuns:

Parerea mea este un telefon foarte bun si frumos dar este pacat pentru ca se strica repede touch si e costa foarte mult sal repari si mai si zgarie dar daca tu vrei ia-l pentru ca cum ti-am zis este un telefon foarte bunwinking

| Denise_3997 a răspuns:

Il am eu. HTC Wildfire simplu. E ok telefonul. Este destul de bun. Problema lui ar fi procesorul destul de mic iar cum eu prefer sa ma mai si joc uneori pe el, unele jocuri se misca cam in reluare. In rest este foarte bun telefonul.

| DumiAlex98 a răspuns:

Mai bine desire sau iphone!