| 0203mariana a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul foto Nikon coolpix s2600?

2 răspunsuri:
| Snapped a răspuns:

E un aparat ieftin, fara pretentii. Porneste mai incet, ii ia ceva timp sa salveze poza pe card. Daca faci poze ziua si pe lumina buna e OK. Nu te astepta sa-ti iasa poze foarte bune in interior sau seara. Ca sa-ti faci o idee cum ies pozele cu acest aparat vezi aici: http://www.flickr.com/search/?q=Nikon+S2600&s=int

| Tαиíα a răspuns:

Eu am.Dar nu îmi place defel cum fotografie-za. Si în aparat pozele le arata mai frumoase însă atunci când le punem în PC nu sunt defel frumoase de zici ca sunt fotografiate de un simplu telefon mobil de 2 megapixeli.