| 1Mihai1 a întrebat:

Ce parere aveti de aparatul foto Nikon Coolpix L120? Merita 380 de lei?

1 răspuns:
| Adiav a răspuns:

Salut, da merita 380 Ron, are un zoom foarte ok, si obiectiv destul de luminos pentru aparatele foto compacte. Eu ti-as recomanda daca nu vrei sa cheltui foarte multi bani pe aparat foto. Plus ca are o sensibilitate foarte buna la lumina (Senzor ISO Foarte bun pentru un asemenea aparat), adica in momentul realizarii fotografiilor intr-un spatiu mai intunecat se poate seta astfel incat poza sa iasa destul de luminoasa si fara sa se vada foarte tare pixelii in spatiile intunecate. Deci iti recomand aparatul foto mai ales la pretul asta. happy