supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Ce părere aveți despre căștile in-ear wireless și bluetooth? Merită? Par foarte fragile.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă tot ce este wireless sau bluetoooth se numește radiație.
Apoi trebuie să le încarci obligatoriu zilnic, poate și de mai multe ori. Refuz astfel de căști chiar de le-aș primi gratis.

| PainTech a răspuns (pentru anonimg):

Lumina e radiatie. Undele radio AM/FM sunt radiatii. Pana si cel mai amarat cablu emite un mic nivel de radiatie.

Asta inseamna ca trebuie sa ne ascundem intr-o grota ca sa scapam de radiatii?

| anonimg a răspuns (pentru PainTech):

Da, dar toate aceastea se aduna. Este wifi din propria casa si se adauga alte cateva de la vecini. Daca ne mai punem si castile cu buetooth la cap, intr-o zi organismul va ceda. Mai este si telefonul, la care se inmulteste si 5g-ul.

| Ineys a răspuns:

Fragile in ce sens? Galaxy Buds nu mi se par deloc fragile. Nici Airpods-urile.

| iwefgOficiall a răspuns:

Sunt okay eu folosesc o casca prin bluetooth de vreo 2 ani si merge si acum numai ca mi s-a rupt ancora dupa ureche!

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca vrei rewieu uite aici https://www.youtube.com/watch?v=J28-b1wri04