| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre coolerul acesta? http://www.pcgarage.ro/......lus-black/
Stiu ca un cooler ar trebui sa aiba un flux de aer cat mai mare, in comparatie cu 15. 42cfm ai acestui cooler, pentru a raci laptopul cat mai bine, dar pot muta cele trei coolere cum vreau eu sile pot pozitiona pe toate in partea stanga a laptopului, unde se incalzeste.
Credeti ca merita? Nu ma intereseaza pretul ci sa fie folositor.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pare destul de bun DAR sa muti toate pe o parte? Tu nu vezi ca nu ai loc sa faci o asa modificare? Intorci tu cooler-ul asa incat sa raceasca numai partea care o vrei, e singura solutie! Bafta!