| Elena9328 a întrebat:

Ce părere aveți Telefon Mobil Bluboo D1, 5", 2+16GB, Tri-Camera, A 7.0, Albastru?!
Doresc răspunsuri de la oamenii care au habar cât de cât de telefoane.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Doar alta copie ieftina (dintre alte mii) a celor de la iHunt dupa modelele de Samsung. Piese extrem de proaste.Ce te atrage sunt modelele foarte reusite, designul.

4 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Dupa 2 luni n-a mai vrut sa porneasca.

Atata dai, atata face happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rabla, nici 6 luni nu te tine si esti deja cu el la service

| Elena9328 explică (pentru siriusblack98):

Un telefon bun până în 500 de lei, este vreunul?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Elena9328):

Da,sunt cateva telefoane foarte ok:Lenovo Vibe K5, Huawei Y5 2, Samsung Galaxy J1 Mini Prime, Allview P6 Plus, Allview E3 Jump. Uita-te pe fiecare in parte din astea. Daca vrei mai multe modele pana in 500 lei lasa un mesaj pe privat si ma interesez happy