| RaduVali1985 a întrebat:

Ce placa video de potriveste pentru placa de baza Lenovo 5485wfn pc ddr3?

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Poti sa ne trimiti o poza cu placa de baza? Nu am gasit nicio informatie despre placa asta pe net

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Daca placa de baza este cumva intr-un ThinkCentre M90 care are form factor eco ultra small, ghinion - ai doar un slot PCI (nu PCIe) asa ca nu ai unde sa pui o placa video din ziua de azi.

| RaduVali1985 explică:

Placa de baza Lenovo. pc Lenovo 5485wfn. chipset pentru placa de baza Intel Q57.

| RaduVali1985 explică (pentru 120bulevard):

Cum trimit poza