| MalinaH a întrebat:

Ce program stiti ca sa,, convertez,, jocurile si unele programe ca sa mearga pe Mac?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu exista sa convertesti programele pentru mac. exista insa vmware fusion: un program in carep oti creea calculatoare virtuale cu windows (xp, vista, 7, 8 etc.) in carep oti rula programe si jocuri de windows. il poti incerca gratis de-aici http://www.vmware.com/products/fusion/overview.html

2 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Nu poti "converti" programele, daca ele sunt scrise pentru un anumit sistem. Exista totusi Wine, pentru Linux.

Răspuns utilizator avertizat