| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa convertez o imagine in format jpg intr-un format zip sau rar stiti un site sau un program(+ link download daca se poate ) care poate face asta? dau fundita big grin

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa il convertezi, sunt formate diferite. E ca si cum ai vrea sa asculti muzica cu windows photo viewer. Schimba-i extensia, dar o sa devina inutilizabila.

| alexgogo a răspuns:

Buna!
Nu ai de ce sa arhivezi poza, pentru ca formatul. jpeg este deja comprimat. Nu vei castiga spatiu.

| cby a răspuns:

Ceea ce doresti tu nu este o conversie de format (rar sau zip nu sunt formate imagine) ci o arhivare. Pentru asta gasesti WinRar sau poti folosi gratuit 7zip.

| Kalle a răspuns:

Imi trebuie pentru un site sa uploadez