| baietzelu a întrebat:

Ce sa-mi cumpar?
PSP sau IPod Touch?

Răspuns Câştigător
| BoBoCeLL a răspuns:

Ipod touch... face de 10 ori mai multe tampenii decat psp happy

16 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

PSP... Daca esti doritor sa cumperi unul la mana a2a cu card de 16GB si vreo cateva jocuri separat, da-mi un mesaj!

Apache
| Apache a răspuns:

...depinde pentru ce vrei sa il folosesti! daca e numai pentru jocuri atunci clar psp! dar daca e pentru muzica jocuri si aplicatii atunci ipod touch!

| catalyn1 a răspuns:

IPod touch.Parearea mea!

Răspuns utilizator avertizat
| Lala20 a răspuns:

IPod touch! Funda?

| aaaaaaa1 a răspuns:

IPod Touch

| makeitWOW a răspuns:

Sincer sa fiu, eu am detinut un PSP si am fost intr-adevar multumit de el... Totusi un ipod touch mi se pare mult mai portabil, daca ai wi-fi stai pe mess mult mai bine decat cum ai sta pe psp... Sunt multe jocuri si aplicatii super marfa. Deci eu pledez in favoarea ipod-ului. Apropo, depinde si ce iti doresti, de exemplu daca iti doresti grafica decenta si il iei in special pentru jocuri etc PSP, dar cum am zis ipodu' e mult mai portabil, mai finut si il folosesti pentru muzica, are multe jocuri si aplicatii distractive. Sper ca te-am ajutat ( nu uita de funda big grin ).

| JustMe47 a răspuns:

Iati un iphone

| Criss001 a răspuns:

Pai nu stiu depinde acum ce vrei tu de exemplu eu am PSP si poti face mai multe decat un IPod Touch.Pe PSP poti juca jocuri, asculta muzica, videouri (faci aceleasi lucruri si pe IPod Touch dar le faci altfel...) PSP-ul rezista mai mult si se strica mai greu decat IPod-ul in general.Cum am mai zis depinde ce vrei PSP-ul e mai mult pe baza de jocuri iar IPod-ul pe baza de muzica.(Daca le vrei pe amandoua PSP-ul le face mai bine dar e cam mare). Cum vrei!

| evelin1234 a răspuns:

Cumpara-ti psp.

| baietzelu explică:

Va multumesc! Am sa mai citesc care raspuns mi s-a parut convingator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut de ales dar in cele din urma am luat psp pentru grafica jocurilor si video ocazional(mai multe filme si videoclipuri le am pe telefon )pentru muzica am telefonul sau mp4... aplicatiile pe ipod sunt interesante dar jocurile nu mi se par cine stie ce adica sunt bune pentru sa pierde timpul dar majoritatea seamana cu cele de pe miniclip.plus ca mai poti astepta sa iti iei noul model psp NGP cu touch. Daca chiar vrei ceva cu touch mai bine cumpara un ipad

| kaka8 a răspuns:

Iti vand eu un psp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iti dau eu un ipod touch ultima generatie, cu 2 camere, display retina, filmeaza hd la un pret bun. ma gasesti pe okazii ( mihail50 )

| Florea_Daniel_1997 a răspuns:

Cumparati un psp ca ai ce face noaptea