| elisheba a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un ipod touch.
Credeti ca este un produs bun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai proasta idee este sa faci jailbreak, 1 aplicatiile merg in reluare, multe nu merg, merge greu telefonul, se blocheaza in multe cazuri, JAILBREAK - BROKEN PHONE

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mie mi se pare cam de fite.
Muzica asculti de pe un telefon sau de pe un Pandantiv MP3 de la Samsung (70 lei).
De calitate este, am tinut si eu unul cateva zile, dar... Nu m-ar incanta sa arunc chiar atatia bani pe asa ceva.
Spor!

| flyleaf22 a răspuns:

Cerceteaza piata inaine. Sunt destule alternative la iPod Touch la preturi mai mici. Uita-te pe site-uri precum http://www.emag.ro/

| hmmmmmmmm a răspuns:

Eu am un iphone (care e de fapt un ipod si cu functii de telefon) si chiar sunt multumit de el. Plus ca daca ii faci jailbreak, ceea ce i-am facut eu telefonului, poti pune o gramada de aplicatii pe el, moca!

| ProAlecks a răspuns:

Este unul dintre cele mai bune produse dar... Eu zic mai bine sa iti iei iPhone si poti sa iti pui la fel de multe muzici cat si pe ipod si inca alte optiuni!winking sper sa iau fundita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu-l iei doar pentru muzică, da. Se aude clar, dar cam încet, asta ca să nu te aștepți să-ți bubuie timpanele.
Dacă-l iei, îl iei pentru:
- filme
- internet
- jocuri.
Asta pe lângă muzică. happy