| LackyWolf a întrebat:

Ce se intampla daca sterg OneDrive?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla ca nu mai ai aplicația "OneDrive". Atat

| ziftode a răspuns:

Iti ia foc casa si vine Destinatie Fatala dupa tine rolling on the floor

evident ca daca nu ai nimic connectat la one drive (backup, salvari de jocuri, poze, eventual cu sharing, etc.) atunci doar o sa scapi de bataia de cap de la fiecare pornire a calculatorului sa iti bagi contul si parola in el, si... atat

| gabicoo a răspuns:

Absolut nimic.
Eu nu recomand dezinstalrea One drive. E o aplicatie utila. Vei avea nevoie de ea in viitor.

| gabicoo a răspuns:

Ai un tutorial util despre cum sa dezinstalezi One Drive aici:
www.digitalcitizen.ro
Succes.