| Abel1703 a întrebat:

Ce se intampla daca sterg com.simulationcurriculum.skysafari din telefon?

3 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

De regula atunci cand dezinstalezi o aplicatie din telefon raman unele fisiere/foldere, verifici folderele respective sa te asiguri ca nu ai ceva date importante dupa care le stergi fara grija.

| Abel1703 explică (pentru nicu991):

Nu pot sa vad ce se afla in el

| nicu991 a răspuns (pentru Abel1703):

Te uiti la proprietati pe folderul respectiv si vezi ce dimensiune are.
Daca scrie 0 bytes sau o valoare de cativa kilobytes merge sa-l stergi.

la o simpla cautare pe google am aflat ca aplicatia respectiva este ceva despre astronomie.