| Tecu_Flavius_1999 a întrebat:

Ce Spune-ți merge gta 5 pe Laptop ASUS X550JX-XX130D cu procesor Intel® Core™ i7-4720HQ, 2.60GHz, Haswell™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 950M 2GB, Free DOS, Dark Grey

2 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Merge dar mai trebuie inca 4gb ram ca sa iti mearga perfect. Tot ce ai ca si configuratie este recomandata de ei iar ramii ii ai la minim, ei recomandau 8gb ca sa mearga bine dar merge cu cu 4gb.

| Tecu_Flavius_1999 explică:

Stiu dar nu prea găsesc laptop cu 8 ram in bugetul meu... Mai am un laptop Sony VAYO vpcel3s1e ce spui merge sa i au rami de pe el si sa ii pun pe cel Asus?