| anonim_4396 a întrebat:

Ce tablete cu sistem de operare Android imi recomandati? Nu conteaza pretul.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Asus transformer prime, quad-core nVIDIA tegra 3, 1 gb ram, cat sa ajuga.

2 răspunsuri:
| Jazzberry12 a răspuns:

Eu am Allview Alldro Speed pe android. Nu am cumparat-o, intamplarea a fost sa o castiga la un concurs. Nu ti-o recomand pentru ca se blocheaza sistemul (nu ma pricep la termeni tehnici) deseori. Eu din ce am auzit un Samsung Galaxy Tab isi face treaba excelent si e si mai ieftina decat un Ipad. Cand am intrebat prin magazine ce mi-ar recomanda toti au raspuuns ca Galaxy Tab. Uite aici, poate te ajuta. http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......10771.html