| SorinELoo7 a întrebat:

Ce telefon cu sistem de operare android la intre pretul de 500 - 1000 lei imi recomandati dintre Nokia, Samsung, LG si Sony (vreau si modelul, nu doar marca)?

15 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand următoarele modele :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

http://www.emag.ro/......-pricedesc

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu am un zte grand x in (procesor de 1.6 GHz, 1GB ram, 4GB memorie interna, android 4.0.4,camera de 8 mpx) si am dat doar 1000 lei pe el, pot spune ca pe net si in jocuri se descurca foarte bine datorita procesorului care, ein cate am vazut, este facut de o firma foarte buna (Intel Atom)

| kiv1990 a răspuns:

Samsung I8190 Galaxy S3 Mini, Mettalic
Samsung Galaxy S Duos S7562, Pure White
Samsung S5360 Galaxy Y, Metallic Grey(495 lei)
Samsung S6802 Galaxy Ace, Dual SIM,
Samsung Galaxy Gio S5660, Dark Silver
Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx Black

| YoBuDy a răspuns:

Iti recomand Samsung, sunt o forta pe piata, iar telefoanele cu sistemul de operare android de la Samsung sunt destul de bune.

Succes

| SorinELoo7 explică (pentru YoBuDy):

M-am referit si la modelul telefonului, nu doar marca!

| SorinELoo7 explică:

Ce parere aveti despre telefoanele acestea Samsung S5230 Star si Samsung I9000 Galaxy S? Merita sa cumpar unul din aceste modele? Si la ce pret sunt fiecare?

| iSimo a răspuns:

Nokia dintre astea 3, funda?

| Alextusent a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia n97 dar nu are sistem de operare android ci symbian.

| SorinELoo7 explică (pentru Alextusent):

Si Symbian e la fel de bun ca Android? Spune-mi ce diferente exista intre ele (asta daca exista).

| SorinELoo7 explică (pentru Alextusent):

Si la ce pret este la Germanos? Mi se pare destul de interesant.

| Alextusent a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu stiu sigur, dar nou il gasesti in jur de 1000lei si la mana a doua il gasesti si cu 500 sau poate chiar si mai ieftin.

| SorinELoo7 explică (pentru Alextusent):

Care dintre cele doua modele ti se pare mai bun Nokia N97 mini sau Nokia N97?

| Alextusent a răspuns (pentru SorinELoo7):

Eu as vrea sa imi cumpar Nokia n97 mini pentru ca are sagetile alea ca la calculator si asa mi se pare mai usor de utilizat.

| SorinELoo7 explică (pentru Alextusent):

Pai si Nokia N97 are acel pad in partea stanga care se comporta la fel, nu stiu care ar fi diferenta.

| Alextusent a răspuns:

Dupa parerea mea sunt la fel de bune amandoua.