| Deea10000 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Huawei Ascend G510 sau Lg Optimus L9? De ce?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

L9
de ce sa cumpari o chinezarie cand poti cumpara un LG care au experienta in domeniu?
plus camera ceva mai buna.
chinezariile degeaba au hardware bun daca nu duce softu.
zi-mi un buget si iti recomand cel mai bun telefon garantat.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

1 răspuns:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, Lg optimus l9 http://bit.ly/19dvI28 il am eu de 3 luni si iti spun ca e foarte bun, chiar nesperat de buni la ce pret bun are! Inca nu l-am blocat desi il folosesc foarte des pentru mailuri facebook si alte aplicatii! Ce nu stiu sa iti spun este parerea cum merg jocurile, pentru ca nu sunt fan!