| FoundYouLover a întrebat:

Cee antivirusi care pot fi incercati gratuit pentru un timp cunoasteti, asemanatori cu Malware Bytes? Ca am avut Malware Bytes o vreme, dar mi-a expirat versiunea gratis.

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Incearca AVG este gratis permanent sau Avast.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe programe antivirus gratuite: Bitdefender free, Avast free, AVG free, etc.
Un top a 5 programe gratuite vezi aici:
https://playtech.ro/......pc-ul-tau/

| imaqtpie a răspuns:

Avira, Avast, Comodo, Bitdefender Free, Kaspersky Free etc. Recomand Avira.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Malwarebytes nu este antivirus ci un Anti-Malware. Malware=fura informatii dar virusul poate sa strice pc-ul.
Eu zic sa incerci cu incredere Bitdefender. Este pe locul intai pe piata.