| voxis12 a întrebat:

Cei de la RCS-RDS(Digi) au ip static?

6 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Au, dar pentru firme. Nu stiu daca se poate lua IP static pentru persoane fizice.

| voxis12 explică (pentru DennisW):

sad

| DennisW a răspuns (pentru voxis12):

Hai sa-ti mai dau sperante.
Am facut contract cu IP fix pentru Asociatia de proprietari, ca aveam nevoie pentru camerele de supraveghere. Contractul e pe numele meu, dar am specificat ca e pentru asociatie si pentru ce trebuie.
Daca ai aceeasi justificare, cu camere de supraveghere, poate ai sanse. Succes!

| voxis12 explică (pentru DennisW):

Am nevoie pentru 2-3 servere ținute în pc de metin2.și am nevoie de ip static

| cosmin27190 a răspuns (pentru voxis12):

Vezi ca sunt firme de hosting ce gazduiesc servere de jocuri, avantajul este ca vei avea server cu ce denumrie vrei tu happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite pe aici: http://bit.ly/2GDVEJF