| yonutz6399 a întrebat:

Cine are jocul Plants vs zombies: Garden Warfare?

funda

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varul meu.Il adora.

| superoidxxl a răspuns:

Eu! Il am full! Spune-mi daca vrei sa ne jucam!

| TommyVercetti a răspuns (pentru superoidxxl):

Poti sa-mi spui te rog de unde l-ai luat? Sau l-ai cumparat?

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

L-am cumparat.SI nu va putea fi piratat deoarece e un joc online...De ce se fac jocuri, sa le piratezi? straight face

| superoidxxl a răspuns:

L-am cumparat.

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Stiu care e treaba...Tocmai acum 1 saptamana am cumparat ceva din Plants vs Zombies 2 ca sa-i ajut pe cei de la PopCap. Oricum, mersi de raspuns.

| superoidxxl a răspuns:

Hei yonutz6399 ti-am trimis un mesaj pe origin intra pe el si citeste mesajul si am
o idee hai sa ne intalnim in fiecare zi la
19:00 pe plants vs zombies garden warfare. Spune-mi daca esti de acord si
asa facem.Ce zici esti de acord?

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Gata, te-am gasit. Oricum, sa-ti iei jocul, daca-ti merge bine pe pc-ul tau.Pe al meu nu prea sad

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Nu cumva esti acel "yonutz" care a intrat pe steam-ul lui ZackScott aseara?=)

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Ba da laughing

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

rolling on the floor Ai las-o, ce coincidenta laughing

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Da laughing))))))))) NU ma gandeam ca cineva din Romania s-ar uita la Zack Scott.EU ma uit de 1 an la el. Cand iti iei jocul(sper) sa-mi spui ca sa ne jucam impreuna happy

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Ok.Am toate jocurile din seria Plants vs Zombies in afara de Garden Warfare.

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Si eu, pe iPad

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Ai cumparat ceva din PvZ 2?

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Nu,n-are rost.

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Si PopCap are nevoie de bani...

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Eu sunt cel care e adeptul pirateriei? straight face

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

?

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Las-o moarta...Nu mai discut cu tine.

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Pardon? Eu sunt cel care se mandreste ca a luat o planta cu 3 dolari? Eu am luat jocul (si asta nu e singurul joc cumparat) care e aproape 40 de euro! Tu esti cel care cauti peste tot sa piratezi( se pare ca nu stii acest termen) jocul.Ai cumparat si tu ceva de 3 dolari si eu un JOC de 40 de euro.Gandeste, copile.

| TommyVercetti a răspuns (pentru yonutz6399):

Mai invata sa scrii.Si daca vrei sa stii, nu ma intereseaza sa piratez jocul.Am intrebat doar daca il pot lua de undeva, de curiozitate.De aici se explica cat esti de prost, plus ca am zis doar ca firma are nevoie de bani, nu te obliga nimeni sa cumperi ceva din joc.

| andrei10001 a răspuns:

Mai,si eu ma uit la ZackscottGames si ieri mi-am luat Plants Vs Zombies Garden Warfare si vreau sa va intreb ca daca nu am procesor Intel va merge jocu ca nu vreau sa ma risc si sa pierd codul

| yonutz6399 explică (pentru TommyVercetti):

Uimeste-ma.Ce am gresit? Sa vad cat de prost esti, copile

| yonutz6399 explică (pentru andrei10001):

Logic ca pe Intel va merge.Acum depinde de specificatii.Cauta pe "game debate" si "can i run it" sa vezi daca-ti va rula.E un joc mediu ca cerinte, dar Iti trebuie o place video buna (y) good luck

| Andrei20050842 a răspuns:

Eu il am e tare!