| inzaghi a întrebat:

Cine imi da o invitatie pe http://www.iplay.ro/login.php?returnto=/ pirmeste funda! :x

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

E a treia oara in doua zile cand raspund la intrebarea asta. Nu ma deranjeaza ca ma repet dar ma deranjeaza ca unii dintr voi sunteti chiar chiori. Voi chiar nu vedeti pe site chestia aia? Tre' sa scrie cu caractere de-o schioapa "Cont dă' probă."?

Fara suparare dar ce vedeti cand va uitati la o pagina web?

Iata si raspunsul la marea dilema:

intra pe site, da-i in dreapta sus "Trial Account" si ai o saptamana sa le dovedesti ca esti un user ok (faci ratie). Daca dupa o saptamana dovedesti ca nu esti ok, ti se sterge contul. Daca dovedesti ca esti ok, il pastrezi si nu ai nevoie de invtiatie.

1 răspuns:
| RealLife a răspuns:

Mi-ar placea sa-ti dau. dar din pacate nu pot. si eu caut de mult invitatie pentru. acet site.
O seara buna in continuare!