| KenaSebi a întrebat:

Cine imi zice un program de editat video dar sa fie fara virusi adica safe si bun (Odata am instalat un program de editat si mi s-a sters windows-ul)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.portalroman.com/download/Programe_Editare_Video.html
https://cristianls.ro/programe-editat-video-gratis/
Aici gasesti o lista cu programe pentru editat foarte bune. Am folosit si eu doua din acelea si tin sa spun ca au fost foarte bune

3 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Cauta in magazin play editor video.

Răspuns utilizator avertizat
| Ralukafay a răspuns (pentru KenaSebi):

Pai merge si pe PC.Sau intra si cauta site.uri, dupa cum am vazut ti-a scris cineva adrese.