| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cine stie un program de transcris video? Adica sa il transcrie ca si o subtitrare.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu e foarte clar ce vrei. Daca te gandesti la un soft care, ruland filmul, sa creeze automat o subtitrare (in limba romana), deocamdata nu am auzit de asa ceva. Sunt insa programe speech-to-text, care te ajuta sa transformi partea audio in text scris, dar astfel de aplicatii nu sunt exacte, iar textul trebuie ulterior corectat.

| KanezuY a răspuns:

Windows Movie Maker!