| BostanDaniel1974 a întrebat:

Cineva ma contrazis pe TIPU ca nu o sa iasa si windows 11 uitati aici https://www.youtube.com/watch?v=nPkLueQDXpM

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te si tu de cine e postat videoclipul data viitoare, nu crede tot ce vezi.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ala e un concept facut de cineva intr-un program de editare grafica, windows 10 o sa fie ultima versiune de windows dar o sa mai apara mereu update-uri pentru el. Cel putin asa au anuntat cei de la Microsoft, nu exista informatii ca ar lucra vreo echipa la o versiune noua de windows.

L.E : Este de fapt o versiune modificata de Remix Os - http://www.jide.com/remixos.

| RAY a răspuns:

Http://www.techradar.com/......11-1293309

Right now we're releasing Windows 10, and because Windows 10 is the last version of Windows, we're all still working on Windows 10, " said Jerry Nixon, Microsoft's developer evangelist, at the Ignite tech conference.

acel video e fake, Microsoft nu are de ce sa lanseze windows 11, scopul lor e sa ajunga pe 2 miliarde de dispozitive cu windowsul asta, fac orice sa il implineasca asta vad, dar au scos multe versiune foarte bune de update