| GeorgeMihai a întrebat:

Are dreptate tipu din video?
https://www.youtube.com/watch?v=ngjlEl8stp4

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea? dragostea la distanta e pentru cei care
- nu atrag sexul opus
- nu vor de fapt nimic
-vor sa aiba 2 vieti pararele
- fug de realitate
-au o viata virtuala
personal cred ca e pierdere de timp si ca in orasul ai gasi o fata, ce sens are sa vb cu una la sute km? ce sti de fapt despre ea? nimic, in ziua de azi nu poti crede nici cel apropiat dar cel de la sute de km e o credualitate prosteasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Motivele redate initial nu coincid cu ceea ce crezi tu personal. E o problema sa te limitezi doar la populatia din al tau oras, Timisoara. Daca era Tokyo mai ziceam...foarte trist mai Ray!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Motivele redate initial nu coincid cu ceea ce crezi tu personal?
de vreo 2 ani nu ma limitez nici la Timisoara, nu vad ce legatura am eu cu intrebarea, eu mi-am exprimat parerea atat, eu numai cred in genul feminim deloc asa ca n-am ce cauta nici in Timisoara, Romania etc

| peperonies a răspuns:

Nu m-am uitat decat la 5 secunde dar ma indoiesc ca tipul ala stie ceva despre orice.

| GeorgeMihai explică (pentru peperonies):

Asa crezi tu

| GeorgeMihai explică (pentru peperonies):

Da tu stii mai multe ca el.Atunci da-i bataie si fa un clip sa vedem daca strangi mai multe vizualizari ca el happy si eu ma indoiesc ca sti ceva despre orice.

| peperonies a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Deci pentru tine adevarul se masoara in cate vizualizari ai pe youtube? deci PSY e cel mai intelept om din lume?

https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

| GeorgeMihai explică (pentru peperonies):

Gresit...e clipul unui amic de-al meu si in niciun caz nu sunt eu in clip si nu e contul meuwinking

| peperonies a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Irelevant. alt exemplu ar fi, daca te duci la restaurant si comanzi ceva si cand gusti are un gust de **** trebuie sa gatesti mai bine ca bucataru ca sa ii zici ca are gust de ****?

| Lawliet14 a răspuns:

Asta-i ca aia ca iubirea dureaza 7 ani sau cat, sau cum? Sa stii ca filmele se inspira din realitate. Normal ca nu poti trai o viata la distanta, dar pot fi cativa ani in care ei se asteapta unul pe celalalt. Iti dau exemple din razboi, el pe front iar ea acasa.

| RAY a răspuns (pentru Lawliet14):

Motanel tu vb cand deja ai cunoscut fata aia si ea a plecat da asa pot rezista dar nici atunci

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Am cunoscut o fata care-mi seamana, da. Sigur mai sunt. Cred ca tine mult si de romantismul persoanelor si de ceea ce poarta-n inima. Adica iubire. Eu cred ca si in suflete pereche.

| alexandrualind a răspuns:

Nu!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Are dreptate in mare parte...