| StArLyLy31 a întrebat:

Credeti ca tutorialele de pe youtube sunt eficiente si chiar iese ceva din ele?

Răspuns Câştigător
| Gabriella789 a răspuns:

Da, dar nu toate. Unele chiar te ajuta super mult, unele mai putin si altele nu te ajuta deloc! happy

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da și nu numai. Dacă ești youtuber și realizezi scenete de comedie și ai vizualzări multe iese ceva dar nu prea merită sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce tutoriale.

| Divy a răspuns:

Depinde ce cauți,
În general unele da, iar altele nu.
Poți citi secțiunea de comentarii pentru opiniile celorlalți.

| WhiteLife a răspuns:

Depinde depre ce e tutorialul si cine l-a facut. Genul de tutoriale "Cum sa te operezi singur de apendicita acasa" nu sunt mare lucru, eu dupa tutorialele e pe youtube mi-am instalat linux, am facut mancare si lucru manual.