| Razvan_Steffan_1992 a întrebat:

Cu ce program gratis pot edita poze, face banere poze pentru youtube..etc?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

E mai greu de folosit la început, o să trebuiască să cauţi pe YouTube, să vezi la alţii cum fac şi să înveţi de acolo, dar e cel mai profesionist, Photoshop, e complicat de folosit, dar e cel mai bun.

Mai poţi încerca Pixlr, Aviary, Picasa, depinde ce-ţi pică ţie mai bine, ce înveţi mai repede şi care te atrage mai mult...

3 răspunsuri:
| Razvan_Steffan_1992 explică (pentru Alexuţ02):

Ceva de mixat remixat melodii stii?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Razvan_Steffan_1992):

Virtual DJ Home

| olya2610 a răspuns:

Incearca https://www.logaster.com/ro/ un program destul de fain atit pentru banere cit si pentru logouri/carti de vizita. Are atit optiuni gratis cit si cu plata