| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Cu ce se poate sterge o pasta termo conductoare daca este intarita sau mai este lichida?

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cu o carpa moale si umeda. Daca pasta e prea tare, se poate dizolva cu spirt medicinal aplicat pe carpa.

| BlackPixel a răspuns:

Din cate stiu poti sa incerci cu diluant.

| Frank51 a răspuns:

Orice fel de alcool, spirt, diluant, poți îndepărta cu un obiect marea parte apoi cu un șervețel îmbibat în alcool ștergi restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru curatarea pastei decapante cel mai indicat este alcoolul izopropilic cu puritate cat mai mare.

| Zuzu1991 a răspuns:

Eu am curatat cu surubelnita, un varf de cutit, etc.
insa si cu ENORM de multa atentie sa nu zgarii cevawinking

| marinaru777 a răspuns:

Cred ca merge cu servetel umed astea cam sterg multe lipiciuri.