| noemyalexandra a întrebat:

Cum aflu daca cineva este invisible pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Wwwx a răspuns:

Invisible pe facebook (chat) nu poți fi. Decât dacă într-adevăr, îți dezactivezi chat-ul, însă din acel moment nu o să mai poți vorbi cu nici un prieten care era online, decât prin intermediul mesageriei facebook-ului, care e mai mult ca o arhivă a chat-ului din câte am observat.
Doar observând că respectivul mai postează/comentează/dă like la ceva fără să fie online pe chat îți poți da seama că el este conectat pe contul de facebook.

SIncer, mi-ar fi plăcut o asemenea opțiune a chat-ului, însă din păcate nu e ca la messenger laughing...

79 răspunsuri:
| Sara_Camyradu_1972 a răspuns:

Andrei manga florentin

| Vicentiu_Doar_1991 a răspuns:

Mada chery

| Florian_Caprarescu_1987 a răspuns:

Exista o posibilitate de a vedea cine nu este activ pe chat-ul facebook.
Metoda este foarte simpla si merge la fix, dai un mesaj persoanei respective si in casuta de chat o sa ramana asa cum este doar cu mesajul tau, in cazul in care nu este, in cazul in care este iti va aparea acolo jos in casuta de chat "Vazu la 17:40" sau ora la care a vazut mesajul inseamna ca persoana este logata si doar ce a vazut mesajul tau.winking Cu aceasta metoda ai putea sa vezi si daca mai foloseste acel profil sau nu mergand la arhiva de mesaje iti va arata cand a vazut mesajul chiar si dupa mai mult timp. Daca nu iti apare inseamna ca nu s-a mai logat si nu ti-a citit mesajul inca.winking

| EvoletViolet a răspuns (pentru Florian_Caprarescu_1987):

Acel mesaj îl poate citi și din mesajele afișate în bară?

| Nistor_Lavinia_1995 a răspuns:

Berca americanu

| Daniel_Cristi_1983 a răspuns:

Ermina Sumovic

| Cristian_Nicolae_Boteanu_1986 a răspuns:

Chiru.nicolle

| Opris_Sylyvan_1996 a răspuns:

Beatris caridad

| Bazxy a răspuns:

Am gasit eu ceva... functioneaza 100%...probat de mine.:D http://www.invizibil.info/

| Eu_Genu_1993 a răspuns:

Madda Brunette

| Crak_Ionutz_1990 a răspuns:

Ffadfawfd

| Elena_Andreea_1989 a răspuns:

Boboc constantin

| Pop_Radu_1975 a răspuns:

radu.borisevici@facebook.com

| Popa_Ana_Maria_1993 a răspuns:

Banica danny

| Valentina_Tataren_1988 a răspuns:

rani.jonaalmangeshi@facebook.com

| Gyo_Simona_1981 a răspuns:

Sau daca cineva da la chat si apasa pe numele tau, apasa la setari poate da apari offline pentru acea persoana mereu si...

| Nacu_Bogdan_1985 a răspuns:

Cum aflu daca cineva este pe invizibil pe Facebook?

| Golovatii_Roxana_1970 a răspuns:

Iti faci un cont pe TPU

| Kovacs_Narcisa_1980 a răspuns:

Narcisa.kovacs@yahoo.com)

| Larie_Anca_1988 a răspuns:

Bogdan catalin coman

| Marian_Dumitru_1986 a răspuns:

Barbulescu mihai

| Valentin_Popa_1987 a răspuns:

Brunetzica Ale

| Zaharie_Cerasela_1969 a răspuns:

Mihaitza Obrejanul

| Telerez_Grigore_1961 a răspuns:

Cum vedem cand cineva sta pe invizibil?

| Biro_Levi_1985 a răspuns:

Ce faci?

| Petrea_Lyly_1968 a răspuns:

Lyly petrea

| Petrovici_Marian_1993 a răspuns:

Delia?

| Mihai_Cristian_Tabacu_1993 a răspuns:

Alexandra alle

| Crivei_Claudiu_1967 a răspuns:

Mihai abunei

| luceafarul63 a răspuns:

Victor Viorel barcau

| MihaLi_PeTru_1985 a răspuns:

Cum pot afla