| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca placa mea de baza este defecta? Cu ce program o pot testa?

2 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Exista un program numit ''Everest'' Care iti arata tot ce ai in pc happy

| VyrusEleven a răspuns:

Pai este foarte simplu. Daca placa de baza despre care vorbesti, este instalata in Pc-ul de pe care trimiti acest mesaj inseamna ca este in perfecta stare de functionare. Daca ar fi defecta pur si simplu nu ai reusi sa faci calculatorul sa functioneze. Programe care sa ruleze o anumita componenta hardware nu exista cel putin la nivel comercial. SPer ca acest raspuns sa te ajute. Bafta