| anonim_4396 a întrebat:

Cum aș putea să-mi fac cont Xbox Live în România fără să plătesc.
Dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahahah! Fa-ti un cont de Microsoft cu care te vei putea loga! happy
Vrei sa te joci MCPE sau ce? laughing)

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

"MCPE"? Tu clar nu ai avut o consola in viata ta.

| Speed99 a răspuns:

Salut!

Daca vrei sa te joci Online Multiplayer trebuie neaparat sa platesti. Contul de Xbox Live e gratuit de facut, si cred ca deja si ai, deoarece ala e primul lucru care te pune sa faci cand pornesti prima data consola. Chestia e ca daca vrei sa te joci Online, iti va trebuii gold. Nu e scump, si ti se da cate 2 jocuri gratis pe luna.

Cumpara un cod de la Altex (nu e scump cand consideri ca ti se da 2 jocuri lunar pe gratis, nu numai online multiplayer. 60-70 de lei pentru 3 luni.)

Nu exista o metoda sa iei acces gratis la Xbox Live Gold, deoarece fiecare cod e one-time-use, deci un generator nu ar functiona. NU TE LASA PACALIT/A DE SITE-URILE CARE SPUN CA ITI DAU CODURI.