| anonim_4396 a întrebat:

Cum aș putea să-mi recuperez contul de revolut dacă la sfârșitul procesului de recuperare a parolei și verificare a identității (eu având atât mailul cât și numărul de telefon) îmi spune că îmi vor trimite o notificare și numai primesc nimic? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Aleshka1994 a răspuns:

Incearca sa suni la ei proibabil vede ca frauda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de toate dai restart la telefon, daca nu ai facut-o...

| IceRope a răspuns:

De cât timp aștepți?

| Mihai0101 a răspuns:

Vezi poate ai trecut un alt email din cele ce le ai si nu l-ai reactualizat ma refer la mailul vechi de la obtinerea contului