| CodrutaS a întrebat:

Cum creez al doilea cont de Facebook?

7 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

CTRL+SHIFT+N - > Incognito
Intri pe www.facebook.com, completezi formularul de mai jos, daca nu ai un al 2-lea email il faci (gmail.com/yahoo.com/mail.com/etc) apesi butonul, activezi contul si aia e. wot?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa creezi al doilea cont?
Citeste aici despre ala care a inceput sa-l ocoleasca prietenii, ca avea atatea conturi, ca i-a plictist pe toti prietenii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix cum l ai creat si pe primul

| Mihalache_Elena_1960 a răspuns:

Asi dori al doilea cont

| Magdalena_Natasamagdalena_1971 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pt că am blocat o persoană şi ea pe mine si nu reusim sa ne deblocam

| Eugen_Timofticiuc_1987 a răspuns:

Nu incalca

| Beatricebeatrice a răspuns:

Ca si pe primul.