| RaduBur a întrebat:

Cum creez un loc pe Facebook? Adică ceva de genu : "Radu Home"?

Răspuns Câştigător
| CoOoLLa a răspuns:

Salut Radu.
Ai acolo când trebuie să selectezi locația "creare " și pui tu un nume "Radu Home" apoi și o poza după care îi dai "Done" fii atent când trebuie să selectezi locația, trebuie sa fie ceva legat de creare ca am creat și eu un loc gen ca al tău acum ceva timp. Bafta.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Pur si simplu scrii la locatie, acolo unde-ti apare "Unde esti acum? sau "Locatie", scrii "Radu's Home" si se va crea un loc automat.

| OnuOnulică a răspuns:

Intră la "Locație" și acolo scrii unde ești în acel moment.