| riki10004 a întrebat:

Cum CREEZ un liceu pe Facebook,adică vreau să scriu eu Colegiul Național Economic Elie Radu (de exemplu), să nu fie CNE Elie Radu sau alte prescurtări. Nu găsesc așa um vreau, deci cum fac?

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara! Ntra pe contul tau si vezi ca arata pe partea dreapta sus când dai la setari apare Creare pagina sau de pe mobil direct iti arata jos de tot Creare Pagina sau in engleza Create Page si dup[a cred ca te descurci Sper ca am putut sa te ajut!
O noapte binecuvantata iti doresc
Marius