| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau windows restore pe un Compaq Presaro CQ57? E vechi si se tot blocheaza si cred ca are si virusuri dinalea laughing)) Macar acolo un restore acolo...Ma tot uit pe yt la tutoriale si la ei merge ca la carte si mie imi tot cere nu stiu ce CD

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De ce sa-i dai "restore"? Nu mai bine cauti tutorial de reinstalare? Pune ce sistem vrei pe 32/64 ( 7 e recomadat pentru acesta) si reinstaleaza-l/ fa-i un clean install.

| grimalkiny a răspuns:

Da' ce-ai făcut cu el? L-ai lăsat afară în frig de o luat atâtea virusuri? happy
VÍRUS, (1) virusuri, (2) viruși, s. n. 1. Agent patogen, invizibil cu microscopul obișnuit, care se reproduce numai în interiorul celulelor vii și provoacă diverse boli infecțioase; p. ext. toxina acestui agent. ♦ Fig. Sursă a unui rău moral. 2. (Inform.) Program având capacitatea de autoreplicare, conceput pentru a perturba funcționarea calculatoarelor [Pl. și: (1, m.) viruși] – Din fr., lat. virus.

| NaTuraL9999 a răspuns (pentru grimalkiny):

Foarte destept esti ma omule
po eu nu stiu bine romana ma ca eu sunt tigan am crescut la Germania asta este...happy