| michionelia a întrebat:

Cum deblochez o persoana de pe skype?

2 răspunsuri:
| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Ii cauti numele la "Cauta", apoi apesi click dreapta pe profilul ei si selectezi "Deblocheaza acest utilizator".
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Alexuţ02 a răspuns:

Pe versiunea nouă e... complicat, să zic, pentru că n-o mai găseşti... persoana respectivă, te învăţ ceva să fie mai uşor.
Roagă un prieten să facă grup pe skype cu tine şi să o adauge el în acel grup, odată ce o ai în grup doar dai pe ea şi dai "Deblochează persoana de contact", ai jos de tot treaba asta.
Mult noroc!