| Alexandru_Cristian_1997_PYAw a întrebat:

Cum descarc un video de pe insta pe iphon?

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

1. Instalați gratuit aplicația Instagrab din App Store
2. Autentificați-vă folosind contul și parola pe care le folosiți în mod obișnuit pe Instagram. Autentificarea se face direct pe site-ul Instagram, deci nu trebuie să vă faceți griji că aplicația pe care v-o prezentăm ar avea acces la informațiile contului vostru;
3. O să vă apară acum toate pozele și video-urile publicate în ordine cronologică de către cei pe care-i urmăriți pe Instagram;
4. Pentru a salva orice fotografie sau videoclip pur și simplu apăsați pe imaginea dorită;
5. Apăsați acum pe butonul de partajare din partea dreaptă jos;
6. Din meniul de opțiuni apăsați bineînțeles pe butonul Save;
7. Fotografia va fi salvată acum direct în aplicația Poze de pe dispozitivul vostru iPhone, iPad ori iPod touch.