| TomyBrave2019 a întrebat:

Cum e Spotify? Și e gratis? Numai contul premium costă?

Răspuns Câştigător
| NuSpargConturi84 a răspuns:

Spotify e gratis.Melodiile sunt gratis.Doar contul premium costa dar cu el poti da skipuri infinite si iti poti downloada muzicile ca sa le asculti offline. Fara el poti doar 6 skipuri per ora si nu poti downloada melodii.

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E infect. Sincer. Si nu ma refer la calitatea muzicii, ci a streamingului, reclamelor bagate pe git, si a modului stupid in care face de multe ori sugestiile. Uite trei sugestii cu mult peste: Bandcamp, Jamendo, Soundcloud.

| christine99 a răspuns:

Nu platesti nimic, dar primesti multe reclame. Si iti da un playlist in care nu poti schimba melodia de cate ori vrei. E ok dar mi-a ocupat mult spatiu in telefon, avea mult cache si am dezinstalat-o.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru NuSpargConturi84):

Dacă folosești spotify de pe pc poti sa dai de cate ori vrei slip, sa asculti orice melodie vrei tu, dar nu le poti downloada si ai reclame

| TomyBrave2019 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok. Mersi. Mă voi interesa

| TomyBrave2019 explică (pentru christine99):

Ok mersi

| TomyBrave2019 explică (pentru NuSpargConturi84):

Multumesc

| TomyBrave2019 explică (pentru christine99):

Mersi

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Pentru toate cele trei enumerate de mine ai aplicatii mobile disponibile. Gratis.

| TomyBrave2019 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok