| boriceanuvlad a întrebat:

Cum fac ca comenziile pe care le fac pe eMAG să vină doar printr-un curier
P.S am făcut comandă de doua produse și un curier a venit cu primul produs apoi a venit celălalt curier.
Așa se livrează?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Pe site-ul Emag isi vând produsele mai multe firme. Si aceste firme n-au nici o legătură una cu alta; doar că vând pe același site.

1 răspuns:
| Tukann a răspuns:

Sunt produse livrate de magazine diferite din cadrul partenerilor EMAG. Fiind diferite trimit fiecare un curier cu care lucreaza.Nu poti face sa vina unul singur doar daca sunt din acelasi magazin