| melissaandra a întrebat:

Cum fac ca pe skype ceea ce vorbesc ceilalti sa se auda in casti...(am laptop) ..Folosesc castile de la telefon app..si nu e din vina castilor pentru ca am incercat si cu alte casti de telefoane si tot nu se aude in casti..De exemplu, muzica de pe youtube si altele merg sa se auda in casti//doar pe skype nu se aude in ele...

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Nu merge daca ai casti de telefoane, trebuie, din astea, mai mari, nu de telefoane.
Oferi FUNDA?