| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cum fac o imagine simpla sa fie gif, adica miscatoare? Cu software?

3 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Un gif e o succesiune de imagini, se poate realiza cu programe de editare gen photoshop

| Claudiu_Cluci_1997 a răspuns:

Poti folosi diferite site-uri daca nu ai experienta.
https://imgflip.com/images-to-gif

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde ce vrei sa-i faci mai exact, pentru efecte mai spectaculoase iti trebuie programe scumpe (precum photoshop si afterefects) si experienta. Daca vrei doar sa pui un text care sa apara si sa disara, sau ceva simplu gasesti site-uri pe net...