| vladutzu1234 a întrebat:

Cum fac sa-mi mearga sunetul si toate jocurile in safe mode?

4 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Nu poti, deoarece Safe Mode foloseste doar driverele necesare calculatorului si nu poti forta alte drivere in Safe Mode.

| HwK94 a răspuns:

Nu poti deoarece in safe mode calculatorul foloseste doar drivere necesare pentru a functiona. si safe mode se foloseste atunci cand vrei sa rezolvi o problema a computerului nu pentru jocuri sau ascultat muzica

| WeAreSmart a răspuns:

Safemode e pentru rezolvarea problemelor importante pe PC, nu poti sa te joci ori sa asculti muzica fiindca in safemode pornesc doar driverele necesare pentru astfel de probleme

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Pui PC-ul in Directory Defaults Safe Mode