| stefanfanu a întrebat:

Cum fac sa scap de eroarea asta * The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.*Cine ma ajuta ii dau FUNDA.

3 răspunsuri:
| PhooThay a răspuns:

CCleaner sau IOBIT iti rezolva programele cu registrii, etc. Incearca-l pe primul. Daca iti continua, da-i si cu al doilea. te asigur ca poti rezolva usor. Bafta si tine-ma la curent!

| timur2012 a răspuns (pentru PhooThay):

Reinstaleaza windows-ul DAca nu iti merge iar iti face asa i-a un program ccleaner sau scrii programe pentru errori pe google FUNDA!?

| timur2012 a răspuns:

este de la windows incearca sa reinstalezi windowsul si poate nu-ti mai face! Mai degraba baga windows 7 sau CE windows vrei tu! Pe care il doresti tu sal instalez...Si daca iar iti face ia-ti ccleaner Si vezi Si tu ce faci.