| Bixx a întrebat:

Cum fac sa schimb pagina principala la Google Chrome? Am intrat in Control >Panel Internet >Options[aia cu homepage] si am scris www.google.ro si nu merge.
Cum fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi Internet Options aparține lui Internet Explorer. În Google Chrome apasă pe cheia aia de sus-->Options. Apare un nou tab în care poți scrie acolo ce adresă vrei să fie home page, dar bifând să și încarce o asemenea pagină, căci implicit la instalarea browser-ului, home page-ul e bifat ca un fel de New tab cu cele mai frecventate pagini.

Răspuns utilizator avertizat