| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac un server de dicord mai popular? si e cineva care vrea sa administreze cu mine sa devina ceva bun de el?

10 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Eu am discord si te-as putea ajuta sa administrezi, ma pricep si sa fac botii sa zica welcome si chestii, etc.

| vlad_9687 a răspuns:

E usor de promovat un discord daca esti cunoscut intr-o comuntiate chiar si de jocuri, blogguri, Youtube, Facebook etc. In acelasi timp discordul trebuie alcatuit pentru o tema comuna cum ar fi tyler 1 discord bazat pe jucatori de league of legends

| UnSimpluRoman a răspuns (pentru vlad_9687):

Hmm nu sunt cunoscut pe nicio comunitate... si pana acum...mare parte sunt gameri sau fanii anime

| xxRandomNamexx a răspuns:

Daca nu este popular dor renunta la el si alatura-te altui server cu aceeasi tema, ma indoiesc ca nu mai este niciun chat de genul.

| vlad_9687 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Atunci poti intra pe site-uri romanesti gen anime4fun animekage grupuri de Facebook legate de teme gen gaming sau anime si iti faci o promovare gen " te invit sa discutam despre anime-ul X" sau "te invit sa discutam sau sa ne jucam jocul X ", daca imi dai link-ul ma pot alatura server-ului

| Chipsss a răspuns:

Invite me te pot ajuta eu cu ce pot daca mai e valabila oferta? si pot face promovare pe unele comunitatii de Facebook

| Chipsss a răspuns:

As vrea eu sa te ajut cu ce pot daca mai e valabila oferta? invite me te rog

| sarmalexd a răspuns (pentru Chipsss):

Daca ai putea sa intrii in al meu as fi fericit https://discord.gg/eQf2gt6

| sarmalexd a răspuns (pentru Chipsss):

Daca ai putea intra in serverul meu as fi fericit https://discord.gg/eQf2gt6

| addiktone a răspuns:

Va asteptam pe Warriors eSports Community:
https://discord.gg/JHhRRPMPVx
Valorant & CS:Go + many more