| pierduta a întrebat:

Cum faci ca skype sa nu-ti mai memoreze fiecare cont cu care te loghezi?

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Pe telefon sau PC?

| pierduta explică (pentru Anonimuserr):

PC

| Anonimuserr a răspuns:

Dar nu memorează. Este doar username-ul trecut și parola ți-o introduci tu.
Poți scrie alt username și altă parola.
Fă update la ultima versune de skype de pe site-ul lor oficial http://www.skype.com

| pierduta explică (pentru Anonimuserr):

Tocmai. Nu-mi doresc sa apara acele username-uri care au fost logate anterior. Exista vreo solutie?

| Anonimuserr a răspuns (pentru pierduta):

Din câte am văzut acum și am citit s-ar putea.
Trebuie să te deloghezi, să închizi skype și de asemenea din icon tray (lângă ceas în Windows).
Apoi vei da Click pe Start, vei scrie "run" and apeși Enter. (pe Windows XP: apasă pe Start și apoi Run.)
Scrie %appdata%\Skype și dăi OK
Șterge folderul cu numele userului Skype
Dacă nu poți vedea folderul cu numele skype apasă pe CTRL + H pentru a vedea folderele ascunse.
Sursă: https://support.skype.com/......ws-desktop