| Unicooorn2001 a întrebat:

Cum gasesti o persoana pe Facebook Știindu-i doar prenumele?

4 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Ii scrii prenumele pe care il sti sau numarul de telefon(daca il stii), dar daca nu aveti prieteni comuni, o sa gasesti acea persoana cu greu sau deloc.

| Puruhniuc_Iustinian_1997 a răspuns:

Iti zic sincer....nu prea poti! doar daca a folosit un proxy diferit, si si-a pus doar un singur nume! dar chiar si asa, e greu sa o gasesti.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Il cauti cu prenumele si speri sa aiba o fotografie de profil cu el ca sa-l recunosti in lista aia de oameni.

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

E cam imposibil că sunt sute sau mii de persoane care pot avea acel nume, poate distingi după poza. Scuze pentru dezamăgire