| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum as putea gasi o persoana pe Facebook, daca stiu numai prenumele ei (Oana)?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În primul rând ai nevoie de răbdare. În al doilea rând ai nevoie de noroc. În al treilea rând ai nevoie de o doză zdravănă de nebunie să crezi că poţi găsi o persoană ştiindu-i doar prenumele, pe o reţea de socializare care probabil are vreo 200 de mii de persoane cu acest prenume.

| TheMiningSheep a răspuns:

Cu adresa de mail sau alte date: Oras

| Denis19999 a răspuns (pentru TheMiningSheep):

Stiu doar ca o cheama Oana si are aprox. 14 ani... M-ai putea ajuta cu ceva mai detaliat?