| Ctmfresh28 a întrebat:

Cum imi ascund IP?

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Folosești un program specializat în așa ceva.
Exemple:
Security kiss
http://www.securitykiss.com/sk/index.php?m=Download
CyberGhost VPN
http://cyberghostvpn.com/en/product/download.html

Sper să-ti folosească!
Mult succes!

8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Care-i pretextul? ai avut vreo problemă? Sau la vreun joc, te pot ajuta dar vreau să ştiu motivul!

| Leonard08 a răspuns:

Platinum Hide IP (Nu e free, il gasesti tu pe ici pe colea)
E cel mai usor program pentru a-ti "masca" IP-ul. Are proxy-uri din toate tarile, majoritatea avand mai mult de doua proxy-uri.

| ImiUrascViata a răspuns:

Downloadezi* vroiam sa spun laughing scuze

| Ctmfresh28 explică (pentru Brâncuşi):

Pai la un joc am luan ban si am incercat sa-mi schimb ip (il am statis) si mi l-am intr-un ip invalid si nu am mai avut internet.Si vreau sa il ascund sau daca stii fb cum mi-l schimb si-mi va merge netu potae mi-l schimb.

| Ctmfresh28 explică (pentru CupY):

Am primul dar nu stiu cum il folosesc.Dau pe conect? Sau pe ce?

| Ctmfresh28 explică (pentru CupY):

Ma degeaba ti-am dat funda ca mi s-a schimbat ip cu unu din america si merge super naspa netu.

| CupY a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Eu personal nu folosesc astfel de programe. Insă cunosc un website specializat în evaluarea programelor pe categorii iar cele 2 programe sunt top 2 anonymous web surf gratuite. Că nu te pricepi să le folosești nu e vina mea. Caută pe tutoriale pe net, Învață și asumă-ți răspunderea.